Dy këshilltarët e ministrit Bushati, “e qajnë” vallen greke në dasmë (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:59 01-08-2016

Këshilltari i ministrit të Jashtëm, Pirro Vengu dhe zëdhënësi i ministrisë, Glevin Dervishi, e “qajnë” vallen greke.

“Panorama” ka publikuar një video nga dasma e Dervishit, i cili ka lidhur kurorë fundjavën e kaluar, ku shihen dy zyrtarët e Ministrisë së Jashtme teksa kërcejnë vallen e fqinjit jugor.

Në Ministrinë e Jashtme të Shqipërisë, vitet e fundit ka pasur një rritje të diplomatëve dhe punonjësve të rinj që janë shkolluar në Greqi. Madje, Pirro Vengut iu desh të justifikohej që një letër të ardhur nga Athina, ku atij i kërkohej të bëhej pjesë e shërbimit ushtarak të atij vendi, për shkak se kishte pasaportën greke. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Nuk kapim dot p**h plako, dun veç kële*”
Gazetari nuk ndalet, të tjera FOTO nga luksi i shfrenuar i vajzës së Kryeprokurorit Llalla: Ora 21 mijë euro, byzylyku 5100 euro »
Article Logic
Execution time: 0.016334056854248
array(1) { ["section"]=> string(77) "dy-keshilltaret-e-ministrit-bushati-e-qajne-vallen-greke-ne-dasme-video-48420" }