Dy kinget në Bulevard…policet s’kanë shumë punë sot (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:32 14-03-2016 Dy kinget në Bulevard…policet s’kanë shumë punë sot (FOTO)

Dy kinget në Bulevard. Kjo është diçitura që të shkon aty për aty në mendje kur shikon këtë foto, sepse policet tona rrugore janë me të vërtetë shumë kinge. Ky moment është fiksuar në një foto nga gazetari Muhamed Veliu.

Dy bjondinat e policisë kanë përfituar nga rasti të bëjnë një shëtitje në bulevardin, ku sot për hir të së vërtetës nuk kalojnë makina, motorë, por veçse këmbësorë. E teksa kalojnë, bulevardit ‘’Dëshmorët e Kombit’’ i japin nur…

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bleona Qereti gjen princin e saj të kaltër? S’do ta besoni se kush ia vesh këpucën duke i ngritur këmbën…(FOTOT)
Rrëfimi i Albano Bogdos: Dikur punoja kamarier sot kam 100 mijë fansa dhe ja kush është sekreti »
Article Logic
Execution time: 0.017732858657837
array(1) { ["section"]=> string(62) "dy-kinget-ne-bulevard-policet-s-kane-shume-pune-sot-foto-35030" }