Dy lezbike krijojnë familje, rrisin së bashku një djalë dhe një vajzë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:07 22-04-2015 Dy lezbike krijojnë familje, rrisin së bashku një djalë dhe një vajzë

Melanie dhe Vanessa janë një çift lezbikesh që po rrisin së bashku një djalë dhe janë në pritje të një fëmije tjetër.

Ato kanë vendosur që ta ndajnë jetën familjare me miqtë e tyre në Instagram duke filluar që nga shtatëzënia e njërës partnere, më pas të lindjes së djalit Jax dhe më vonë të shtatëzënisë së partneres tjetër dhe lindjes së vajzës Ero. Fëmijët kanë lindur me një vit diferencë nga njëri tjetri.

Ato jetojnë në Karolinën veriore dhe shprehen se ndihen të bekuara për jetën që bëjnë. Dy nënat e reja shprehen se kanë si qëllim që të inspirojnë të tjerët të fillojnë një familje dhe të shijojnë ndryshimet e trupit gjatë shtatëzënisë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025973081588745
array(1) { ["section"]=> string(73) "dy-lezbike-krijojne-familje-rrisin-se-bashku-nje-djale-dhe-nje-vajze-9437" }