“Dy muaj pa ndihmë ekonomike, do votoj për PS-në edhe nëse vdes nga uria...” (Video)

Publikuar tek: politike, më 17:08 06-03-2016

Një militante e Partisë Socialiste në Vlorë, shprehet e gatshme t’i japë votën e saj partisë së zemrës, edhe nëse.....vdes.

E intervistuar në një video amatore, ajo thotë se ka dy muaj pa marrë ndihmën ekonomike, megjithatë “do votojë për Partinë Socialiste edhe nëse e lënë pa bukë”. Video që ka marrë qindra shpërndarje në internet është bërë shkak për reagimin dhe revoltën e shumë përdoruesve të internetit, më tepër sesa një rast komik. Ndiqni videon:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputetet zonja zbresin në Dardhe…dhe prej andej kërkojnë të bëhen 50 përqind e Parlamentit
Majlinda Bregu e lumtur që do të merret në pyetje në intervistë nga e motra, Ornela »
Article Logic
Execution time: 0.024236917495728
array(1) { ["section"]=> string(82) "dy-muaj-pa-ndihme-ekonomike-do-votoj-per-ps-ne-edhe-nese-vdes-nga-uria-video-34387" }