Dy muaj pas lindjes, Ajola Xoxa publikon foton e ëmbël me të birin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:59 06-12-2018 Dy muaj pas lindjes, Ajola Xoxa publikon foton e ëmbël me të birin

Bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj, Ajola Xoxa ka publikuar sot për herë të parë foton e ëmbël të vogëlushit, Kajan.

Vogëlushi Kajan erdhi në jetë rreth dy muaj më parë.

Ajola ka publikuar një foto teksa mban mban në kraharor djalin e saj, i cili ka mbështetur kokën te mami.

 “Dy muaj me këtë qiell të vogël”, shkruan Ajola bashkëngjitur fotos.

Më 6 tetor Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa, u bënë prindër për herë të parë, pas ardhjes në jetë të Kajan në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë.

Screenshot_23.jpg

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dy projekte brenda pak ditëve, Hekuran Krasniqi publikon këngën e re (VIDEO)
Publikohet video e ëmbël e Ajkës, dëgjoni reagimin e saj kur shikon 'Këngën Magjike' »
Article Logic
Execution time: 0.0051388740539551
array(1) { ["section"]=> string(72) "dy-muaj-pas-lindjes-ajola-xoxa-publikon-foton-e-embel-me-te-birin-144153" }