Dy 'mysafirët' e veçantë të Edi Ramës që nuk u kapën nga kamera, dje në Përmet (FOTO)

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:39 24-04-2017 Dy 'mysafirët' e veçantë të Edi Ramës që nuk u kapën nga kamera, dje në Përmet (FOTO)

Kryeministri Edi Rama ishte dy ditë parë në Përmet ku në një eveniment në Pallatin e Sportit nderoi me titullin “Qytetar Nderi” basketbollistin Gaz Çaçi.

Por Ramën nuk e shoqëronin vetëm politikanë socialistë nga Tirana dhe ata lokal. Siç edhe shihet nga kjo foto, i pranishëm ka qenë edhe djali i kryeministrit, Greg Rama, si dhe vëllai, Olsi Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.099323034286499
array(1) { ["section"]=> string(86) "dy-mysafiret-e-vecante-te-edi-rames-qe-nuk-u-kapen-nga-kamera-dje-ne-permet-foto-76204" }