Dy personazhet e njohura që u rritën në Oranews, por që munguan në festë, ky është reagimi i tyre

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:39 27-09-2017 Dy personazhet e njohura që u rritën në Oranews, por që munguan në festë, ky është reagimi i tyre

Mbrëmjen e sotme televizioni informative Oranews ka festuar 10 vjetorin e krijimit të tij. Me këtë rast është organizuar një festë madhështore në ambientet e jashtme të televizionit.

Të pranishëm në këtë ceremoni janë disa politikanët dhe njërzit publik më të njohur në vend, duke përfshirë gazetarë dhe të ftuar në këtë televizion ndër vite.

Por tek 1 mijë të ftuarit kishte dhe mungesa, madje nga ato të rëndësishmet. Dy nga figurat më të spikatura që u rritën në ekranin e Oranews pa dyshim janë Alfred Peza dhe Armir Shkurti.

Të dy gazetarët kanë reaguar në rrjetet sociale për këtë mungesë të tyren në këtë festë, duke i uruar suksese gazetarëve dhe drejtuesve të këtij mediumi.

Më poshtë reagimet e Alfred Pezës dhe Armir Shkurtit:

Screenshot_31.jpg

 

Screenshot_32.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027559995651245
array(1) { ["section"]=> string(101) "dy-personazhet-e-njohura-qe-u-rriten-ne-oranews-por-qe-munguan-ne-feste-ky-eshte-reagimi-i-tyre-93924" }