Dy projekte brenda pak ditëve, Hekuran Krasniqi publikon këngën e re (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:36 06-12-2018 Dy projekte brenda pak ditëve, Hekuran Krasniqi publikon këngën e re (VIDEO)

Këngetari dhe kompozitori nga Prishtina, Hekuran Krasniqi ka publikuar sot këngën e tij më të re.

Ky projekt vjen vetëm pak ditë nga publikimi i këngës së tij “Nentori i gurit”, me nota te forta patriotike, e cila erdhi si surprizë për festat e Nëntorit.

Ndërkaq, sot Krasniqi lancoi kengen më të re titulluar "Mbretereshës”, bashkëpunim me këngëtarin tjetër nga Kosova Vullnet Zhuniqin.  Kënga është një serenate ritmike. Per tekstin dhe muzikën është kujdesur vetë Krasniqi. Kjo këngë është e shoqëruar dhe në videoklip ku dy këngëtarët shfaqen një performancë te vecante, në përshtatje të tematikës së kënges.

Ndiqni videon!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Publikohet video, Gjiko dhe Butrint Imeri sjellin këngë të re  
Dy muaj pas lindjes, Ajola Xoxa publikon foton e ëmbël me të birin »
Article Logic
Execution time: 0.019327878952026
array(1) { ["section"]=> string(80) "dy-projekte-brenda-pak-diteve-hekuran-krasniqi-publikon-kengen-e-re-video-144143" }