Dy “rivalët” Fevziu e Balla bëhen bashkë: Plastë syri i keq

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:17 12-10-2015 Dy “rivalët” Fevziu e Balla bëhen bashkë: Plastë syri i keq Fevziu-Balla

Kombëtarja shqiptare ka mundur të bashkojë edhe dy “rivalët” e gazetarisë, Blendi Fevziun dhe Sokol Ballën.

Fitorja në Armeni ka ngjallur mjaft emocion te dy personazhet e rëndësishëm mediatikë të cilët, kanë parë ç’kanë parë dhe...e kanë shkrepur një “selfie”. Madje kanë dhënë edhe një mesazh për Shqipërinë dhe për “sytë e këqinj”.

“Përherë e përherë Shqipëria! Plastë syri i keq”, shkruan Blendi Fevziu. E pra atë çfarë bën futbolli nuk e bën dot as media e as politika.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02643609046936
array(1) { ["section"]=> string(62) "dy-rivalet-fevziu-e-balla-behen-bashke-plaste-syri-i-keq-22964" }