Dy “Samistët” e Tiranës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:25 10-03-2015 Dy  “Samistët” e Tiranës

"Dy Samistë (Gjimnazi Sami Frasheri). Shumë krenar për Ambra Medën! Shembull për të rinjtë se edhe betejat më të vështira mund të fitohen me kurajo dhe energji pozitive! Faleminderit për optimizmin dhe më vjen mirë që mund të ndihmonim sadopak”, shkruan ministri Veliaj tek poston këtë foto me Ambra Medën.

 Ambra Meda është vajza e cila mposhti tumorin pas një beteje të gjatë 2-vjeçare kohë kur qëndroi e shtruar në spitalin gjerman. Tashmë ajo i është rikthyer jetës normale dhe vetë ministri Veliaj ka shkuar ta takojë duke dhënë kështu shembullin e tij pozitiv.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026854991912842
array(1) { ["section"]=> string(26) "dy-samistet-e-tiranes-5454" }