Dy shqiptarë në filmin turk, kush është studenti 21-vjeçar krah Nik Xhelilajt

Publikuar tek: kulture-art, më 14:58 14-11-2017 Dy shqiptarë në filmin turk, kush është studenti 21-vjeçar krah Nik Xhelilajt

Nik Xheliaj i cili tashmë ka prekur kinematografinë botërore me rolet e tij këtë herë do të shfaqet në një tjetër serial turk.

Bashkë me Nikun në film luan edhe një i ri mallakastriot, 21- vjeçari Sheme Hamitaj, shkruan newsbomb.al. I riu, student në Stamboll, tejet i talentuar do të luajë krah Nik Xhelilajt në serialin “Payiaht”.

Filmi ka në qendër periudhën e Perandorisë Osmane por për më shumë detaje, do na duhet të presim. Këto janë disa foto të shkrepura nga xhirimet.

Kujtojmë se Nik Xhelilaj së fundmi është bërë pjesë e një sërë prodhimesh turke si: “Kayıp Şehirdhe dhe “Her Sevda Bir Veda”.

nnn.jpg

nnn2.jpg

erjon.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Autori i ri publikon romanin e realizmit magjik, për prindërit dhe fëmijët...
‘Kompozitori dixhital’ akuzoi drejtorin e RTSH, vjen reagimi i Kastro Zizos për këngën në festivalin e fundvitit »
Article Logic
Execution time: 0.011962175369263
array(1) { ["section"]=> string(82) "dy-shqiptare-ne-filmin-turk-kush-eshte-studenti-21-vjecar-krah-nik-xhelilajt-99525" }