Dy vëllezër marrin peng dhe rrahin BIZNESMENIN, ZBULOHET motivi (Çfarë ka NDODHUR)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:08 17-04-2018 Dy vëllezër marrin peng dhe rrahin BIZNESMENIN, ZBULOHET motivi (Çfarë ka NDODHUR) foto ilustruese

Një biznesmen nga Durrësi u mor peng ditën e djeshme nga dy vëllezër. Ndërsa lidhur me këtë ngjarje dalin të tjera detaje në dritë.  

Policia bën me dije se 33-vjeçari K.P. ishte marrë peng për disa orë dhe ishte dhunuar nga dy vëllezërit J.N. dhe Xh.N. me makinën e shokut të tyre Gj.Q. nga Tirana.

Mësohet se 33-vjeçari i marrë peng është një biznesmen që operon në sektorin e ndërtimit në qytetin bregdetar. Shkak për pengmarrjen dhe dhunimin e tij është bërë një borxh prej 13 mijë eurosh që ky i fundit u kishte dy vëllezërve nga Durrësi.

Borxhi kishte të bënte me moslikujdimi e një shume parash të një apartamenti që dy vëllezërit J.N dhe Xh.N ia kishin shitur.

Ndërsa, pasi është liruar nga pengmarrësit e tij, biznesmeni ka denoncuar ngjarjen në polici.

Blutë e Durrësit shpallën në kërkim dy vëllezërit, ndërsa arrestua pronarin e mjetit të përdorur gjatë pengmarrjes. 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kujdes çadrën! Mësoni si pritet të jetë moti sot
Erdogan kërkoi "kokën" e tij, flet për herë të parë kreu i KMSH Skëndër Bruçaj »
Article Logic
Execution time: 0.025720834732056
array(1) { ["section"]=> string(86) "dy-vellezer-marrin-peng-dhe-rrahin-biznesmenin-zbulohet-motivi-cfare-ka-ndodhur-117153" }