Dy vite pas ndarjes, Xheni i Big Brother ribashkohet me Benardin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:51 18-06-2019 Dy vite pas ndarjes, Xheni i Big Brother ribashkohet me Benardin

Benard Marashi dhe Xheni Mhillaj kanë qenë një ndër çiftet më të komentuara, që nga koha kur kanë qenë pjesëmarrës në shtëpinë e BIg Brother.

Ata kishin shumë adhurues, të cilët i ndiqnin vazhdimisht edhe në rrjetet sociale.

Por duket që lidhja e çiftit nuk zgjati shumë dhe u ndanë.

Mesa duket Bernardi dhe Xheni janë bashkuar sërish dhe për këtë dyshimet janë shtuar nga fotot e publikura në Instagram.

Ka qenë Xheni ajo që në një postim në Instastory ka publikuar një foto ku shihet duke përqafuar një mashkull që duket si Benardi.

Kaq ka mjaftuar që fansat të nisin aludimet për një ribashkim mes tyre.

Screenshot_1.jpg

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074808597564697
array(1) { ["section"]=> string(70) "dy-vite-pas-ndarjes-xheni-i-big-brother-ribashkohet-me-benardin-168720" }