Dyrnjaja: Lubonja s’la gjë pa thënë për Ilir Metën dhe përballë s'pati kurajo

Publikuar tek: barometri, më 08:12 11-12-2016 Dyrnjaja: Lubonja s’la gjë pa thënë për Ilir Metën dhe përballë s'pati kurajo

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20182418823242
array(1) { ["section"]=> string(82) "dyrnjaja-lubonja-s-la-gje-pa-thene-per-ilir-meten-dhe-perballe-s-pati-kurajo-62281" }