Dyshemetë 3D që i japin një pamje fantastike shtëpisë tuaj (Foto-Galeri)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:37 06-05-2015 Dyshemetë 3D që i japin një pamje fantastike shtëpisë tuaj (Foto-Galeri)

Nëse jeni lodhur me pamjen që ka shtëpia juaj, vizatimet 3D mund të jenë një zgjidhje ideale për ju. Një ujëvarë në mes të dhomës tuaj të gjumit, apo një delfin brenda në tualet, mund t’iu bëj ju të ndiheni më komod dhe të freskët brenda shtëpisë. Megjithatë, këto ndryshime nuk mund të kryen nga çdo kush, pasi çmimi për një pikturë 3D është rreth 20 mijë paund, çka e bën të papërballueshme për shumicën e njerëzve. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.30704402923584
array(1) { ["section"]=> string(76) "dyshemete-3d-qe-i-japin-nje-pamje-fantastike-shtepise-tuaj-foto-galeri-10513" }