Dyshon se i dashuri e tradhton dhe i ngre kurth, shokohet nga ajo që shikon

Publikuar tek: bota, më 08:14 29-07-2016

Stephanie, një e re nga SHBA, është bërë protagonist e programit online “Si të kapësh një tradhëtar” pasi dyshonte se i dashuri i saj Michae e tradhtonte.

Kamerat e fshehta e filmuan atë duke flirtuar me një modele e cila ishte aty për të futur në kurth djalin, ‘rastësisht’ ata takohen në supermarket dhe ku flasin dhe shkëmbejnë numrat e telefonit dhe Michele i thotë se nuk është i lidhur.

Më pas ngjarja avancon dhe djali i prek të pasmet duke i justifikuar se e kishte të vështirë ta refuzonte modelen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037240982055664
array(1) { ["section"]=> string(80) "dyshon-se-i-dashuri-e-tradhton-dhe-i-ngre-kurth-shokohet-nga-ajo-qe-shikon-48066" }