E akuzojnë për operacione plastike, Flaka Krelani sqaron njëherë e mire: Sillni doktorin...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:50 12-06-2019 E akuzojnë për operacione plastike, Flaka Krelani sqaron njëherë e mire: Sillni doktorin...

Flaka Krelani është një nga këngëtaret që me zërin unik ka bërë për vete shumë fansa.

Mirëpo Flaka është komentuar shpesh herë edhe për ndërhyrjet në trupin e saj dhe së fundmi ka folur troç duke sqaruar opinionin publik.

'Nuk janë ndërhyrje si i keni menduar ju dhe si janë hiperbolizuar. Nëse flasim për përmasa trupore, brisk në trupin tim kurrë nuk ka hyrë. Me punë gjithçka realizohet. Këto përmasa i kam patur që fëmijë falë familjes dhe trashëgimisë së nëns time. Çuditem me faktin se si njerëzit çuditen me faktin se “mrekullia për veten ekziston”. Të gjitha i hedh poshtë, nëse keni dyshime, sillni doktorin' është shprehur këngëtarja.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069611072540283
array(1) { ["section"]=> string(93) "e-akuzojne-per-operacione-plastike-flaka-krelani-sqaron-njehere-e-mire-sillni-doktorin-167964" }