E akuzuan se mbajti anën e Mustafa Nanos, flet njëherë e mirë Eva Murati

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:10 29-03-2018 E akuzuan se mbajti anën e Mustafa Nanos, flet njëherë e mirë Eva Murati

Eva Murati ishte kryefjala e mediave rozë për shkak të deklaratës që kjo e fundit bëri për sherrin mes Mustafa Nanos dhe Ilda Bejlerit. Moderatorja u akuzua se mbajti anën e Mustafa Nonos në këtë histori.

Po ashtu, Eva komentoi edhe Luana Vjollcën për të cilën u shpreh se nuk është shembulli që ajo ndjek në jetë.

Lidhur me këtë moderatorja sportive ka sqaruar njëherë e mirë situatën.

Reagimi i plotë:

Unë nuk e kam në kulturën time familjare të fyej dikë.

Nuk dua që njerzit të më duan se “ia bera mirë” dikujt por nëse nuk e marr për shembull apo model edukimi dhe model profesional dikë, a quhet domosdoshmërisht ofendim? Famtirsisht për brezin tim censura është vetëm një endërr e keqe nga komunizmi, prandaj kam lirinë e të shprehurit mendimin tim!!! Ne sot kemi të drejtë ta duam këdo që mendojmë se është i favorshëm për ne dhe të kemi model e inspirim kë të duam në botë.

Fakti që mund te biesh pre e Fake Neës në 2018 është i trishtueshëm. Ju lutem lexuesve shkoni gjithnjë tek burimi i lajmit!

Ps: Jam e bindur se ky post nuk do të shnderrohet ne titull portalesh meqënëse i dekonspiron ato tituj “me nxitje urrejtjeje”.

 eva.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “E mësova që nuk kisha këmbët kur dola nga operacioni”, historia e trishtë e këngëtarit shqiptar
Pas lindjes, Tuna bën ndryshimin drastik, nuk do e njihni këngëtaren (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.021543025970459
array(1) { ["section"]=> string(78) "e-akuzuan-se-mbajti-anen-e-mustafa-nanos-flet-njehere-e-mire-eva-murati-114880" }