E BUJSHME/ Dikush kërkon lekë në emër të Eugent Bushpepës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:32 16-05-2018 E BUJSHME/ Dikush kërkon lekë në emër të Eugent Bushpepës Eugent Bushpepa

Dikush po shtiret si këngëtari Eugent Bushpepa duke kërkuar para vërdallë nëpër rrjete sociale.

Nisur nga popullariteti i madh që fitoi Genti së fundi pas suksesit në Eurovizion ku u rendit i 11-ti me këngën “Mall” dikujt i ka shkuar në mendje të përdorë emrin e tij për të mashtruar njerëzit.

Lajmin e bën me dije vetë këngëtari përmes një postimi në rrjetet sociale ku shkruan

“Dikush, që pretendon se është Eugenti po përpiqet të vjedhë para nga njerëz të tjerë. Kushdo që ju kërkon fonde apo ndonjë lloj donacioni është FALSE. Ju lutem bëjini report dhe na ndihmoni.”

ebu.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tha se do hiqte dorë nga koncertet, Flori Mumajesi rikthehet me “Servilen” (VIDEO)
Rasheli paralajmëron verë të nxehtë, shfaqet SEKSI buzëdetit »
Article Logic
Execution time: 0.031350135803223
array(1) { ["section"]=> string(63) "e-bujshme-dikush-kerkon-leke-ne-emer-te-eugent-bushpepes-120980" }