E BUJSHME/ Milan ëndërron lavdinë, kuqezinjtë në “gjah” për kampionin e botës

Publikuar tek: sport, më 20:03 08-09-2018 E BUJSHME/ Milan ëndërron lavdinë, kuqezinjtë në “gjah” për kampionin e botës

Milan nuk arriti këtë sezon të ndërtojë një ekip me yje.

Kuqezinjtë kanë hedhur sytë për të ardhmen duke menduar për disa lojtarë të cilëve në fund të këtij edicioni u skadon kontrata.

Adrien Rabbiot ka hyrë në radarin e francezëve prej kohësh, por së fundmi është shtuar në “listën e dëshirave” të “Djallit” dhe mesfushori i Chelseat Cesc Fabregas. 31-vjeçari spanjoll e ka humbur totalisht rolin e tij te “Blutë” në dy sezonet e fundit në kohë që drejtohej nga Antonio Conte.

Por italiani tjetër Maurizio Sarri nuk ka mbetur i kënaqur nga ish-futbollisti i Arsenalit dhe Barcelonës duke preferuar më tepër N’Golo Kantenë. Duke parë që merkatoja e këtij sezoni ka përfunduar, drejtuesit e Milanit do të presin vitin e ardhshëm për të marrë pa para Fabregasin, të cilit i skadon kontrara me ekipin londinez.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Debutojnë në Ligën e Kombeve, shqiptarët lënë shenjë në gjykim (FOTO)
Nuk i ndahet tersi, theu këmbën para 3 vitesh ndërsa sot del me mask oksigjeni nga fusha »
Article Logic
Execution time: 0.0207359790802
array(1) { ["section"]=> string(80) "e-bujshme-milan-enderron-lavdine-kuqezinjte-ne-gjah-per-kampionin-e-botes-133660" }