E bujshme/ Ndahet çifti i famshëm, këngëtari: E adhuroj si femër

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:31 14-03-2018 E bujshme/ Ndahet çifti i famshëm, këngëtari: E adhuroj si femër Kengetari Zayn Malik dhe modelja Gigi Hadit

I japin fund lidhjes së tyre 2 vjeçare,këngëtari i "Pillowtalk" Zayn Malik dhe supermodelja Gigi Hadid.

Lajmin e ndarjes së tyre e dha fillimisht "The sun" e më pas ai u konfirmua nga Zayn Malik. Ai ka folur me superlativa për ish të dashurën duke u shprehur se e adhuron si femër dhe si shoqe.

"Unë dhe Gigi kishim një lidhje kuptimplotë, me dashuri dhe argëtim. Kam një respekt dhe adhurim të madh për Gigin si një femër dhe një shoqe. Ajo ka një shpirt të mrekullueshëm. i Jam mirënjohës fansave tanë që e respektojnë këtë vendim të vështirë dhe privatësinë tonë në këtë moment. Do donim që këtë lajm ta jepnim vetë të parët. Ju duam të gjithëve", shkruan Zayn në twiter.

Pas postimit të Zayn ka reaguar edhe Gigi Hadit, duke i uruar gjithë të mirat ish të dashurit. Si duket Zayn dhe Gigi janë ndarë me mirëkuptimin e plotë të të dyve.999999.jpg

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Make up artistja i zbulon sekretin Elvana Gjatës
Ja ndryshimi i Lori Hoxhës dhe Ermal Mamaqit nga fëmijëria deri më tani »
Article Logic
Execution time: 0.0045959949493408
array(1) { ["section"]=> string(68) "e-bujshme-ndahet-cifti-i-famshem-kengetari-e-adhuroj-si-femer-113197" }