E bujshme, Neymar rikthehet në Barcelonë? Mesi ka një mesazh për Pique (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 20:12 22-08-2017 E bujshme, Neymar rikthehet në Barcelonë? Mesi ka një mesazh për Pique (FOTO)

Kalimi i brazilianit Neymar nga Barcelona tek PSG, u cilësua si “transferimi i shekullit”, me parizienët që paguan klauzolën prej 222 milion euro.

Mes shumë debateve dhe polemikave që solli ky transferim, ky Neymar sëfundmi ka thënë se në Barcelonë ka shumë trishtim, por një foto duket se ka dalë “kundër rrymës”.

Është pikërisht një foto e publikuar nga Lionel Mesi në rrjetet sociale ku ai shfaqet i përqafuar me Luis Suarez dhe Neymar duke qeshur. Nuk dihet nëse kjo është një foto arkive apo Neymar ka shkuar për vizitë në Barcelonë.

Ndërkohë Mesi në përshkrimin e fotos ka shkruar, “ Ai u kthye, Ai është kthyer Pique”.

E vërtëta e fotos mbetet për tu parë në orët dhe ditët në vijim. 

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zyrtare, Interi “blindon” mbrojtjen, merr kampionin e Europës
Ndeshja “Skënderbeu -Dinamo Zagrebit”, policia blindon stadiumin “Elbasan Arena” »
Article Logic
Execution time: 0.020148038864136
array(1) { ["section"]=> string(79) "e-bujshme-neymar-rikthehet-ne-barcelone-mesi-ka-nje-mesazh-per-pique-foto-89864" }