E bujshme / Paralajmërimi i frikshëm i Kryemadhit: Populli do tërheqë zvarrë Edi Ramën

Publikuar tek: politike, më 22:31 12-10-2017 E bujshme / Paralajmërimi i frikshëm i Kryemadhit: Populli do tërheqë zvarrë Edi Ramën

Një paralajmërim të frikshëm ka bërë kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi në emisionin “Opinion”, kur tha se Edi Rama do rrëzohet para se t’i mbarojë mandati.

Kryemadhi e quajti Ramën si të keqen më të madhe të vendit dhe një rrezik serioz. ‘Qytetarët do ta tërheqin zvarrë”, tha kryetarja e LSI.

Monika Kryemadhi:

Shqiptarët e treguan njëherë në 97’ se çohen kur iu fut dora në xhepat e tyre. Edi Rama po i merr bukën qytetarëve pak nga pak. Në momentin që qytetarët shqiptarë nuk do kenë më bukë për të ushqyer fëmijët e tyre dhe veten do dalin në rrugë për të tërhequr Edi Ramën zvarrë. Kjo nuk është e ashpër se Edi Ram po instalon një fatkeqësi të madhe. Është këmbanë alarmi, zgjohuni. Është shumë e rrezikshme dhe Edi Rama po shkon shumë larg me shqiptarët.

Të zgjohemi sa nuk është vonë se këtë nuk do na e falin shqiptarët.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Monika Kryemadhi paralajmëron analistin e njohur: Kujdes, viktima e radhës je ti
Argon Duka: Rama është “un figlio di buona madre” »
Article Logic
Execution time: 0.0224289894104
array(1) { ["section"]=> string(89) "e-bujshme-paralajmerimi-i-frikshem-i-kryemadhit-populli-do-terheqe-zvarre-edi-ramen-95692" }