E cilësoi si KADRI, vjen përgjigja e parë nga rradhët e gazetarëve për Ramën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:43 12-01-2019 E cilësoi si KADRI, vjen përgjigja e parë nga rradhët e gazetarëve për Ramën Edi Rama, kryeminister

Kryeministri Edi Rama, mbrëmë në Zonë e Lirë të Arian Canit, iu përgjigj edhe një rubrike me pyetjet “Kadri apo jo Kadri”.

Ramës iu shfaqen në monitor një mori fotosh të gazetarëve e analistëve shqiptarë, një pjesë të të cilëve i cilësoi “kadri” e një pjesë “jo kadri”.

Gazetarin Dritan Hila, Rama e quajti Kadri pa më të voglën mëdyshje por duket se gazetari e ka marrë me sportivitet.

“Duke shijuar kafen e parë si Kadri”, shkruan Hila ironikisht ndërsa ndan këtë foto nga bregdeti i Durrësit.

LEXO EDHE: KADRI APO JO KADRI? JA PËRGJIGJET EPIKE TË EDI RAMËS PËR GAZETARËT DHE ANALISTËT E NJOHUR (LISTA E PLOTË)

dfrit.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03459095954895
array(1) { ["section"]=> string(82) "e-cilesoi-si-kadri-vjen-pergjigja-e-pare-nga-rradhet-e-gazetareve-per-ramen-148493" }