E cilësojnë si llasticë por moderatorja shqiptare ka kaluar një fëmijëri të dhunshme

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:26 10-11-2016 E cilësojnë si llasticë por moderatorja shqiptare ka kaluar një fëmijëri të dhunshme

E ftuar në emisionin "INstyle", prezantuesja e njohur shqiptare, Roza Lati, ka rrëfyer rreth jetës së saj që në fëmijëri dhe për titullin “Mimoza Llastica”.

"Fëmijëria ime ka qenë shumë e vështirë. Kam kaluar një fëmijëri të cilën nuk do doja që ta kalonte asnjë fëmijë tjetër, me dhunë familjare. Po i them këto gjëra troç këtu për t'i lënë njerëzve të kuptojnë se nëse më cilësojnë si llasticë tani, dua ta dinë që është thjesht flluska që unë i kam vënë vetes."-tregoi vajza e aktores së njohur Rita Lati.

Ndërsa e pyetur se përse nuk poston foto me të dashurin Roza ka thënë, “ka ulkonja që hanë plehrat që lë mbrapa".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02913498878479
array(1) { ["section"]=> string(90) "e-cilesojne-si-llastice-por-moderatorja-shqiptare-ka-kaluar-nje-femijeri-te-dhunshme-59127" }