E çrregullt dhe me kominoshe, Majlinda Bregu si anjëherë më parë

Publikuar tek: barometri, më 08:44 24-09-2018 E çrregullt dhe me kominoshe, Majlinda Bregu si anjëherë më parë

Ish-ministrja e Integrimit Majlinda Bregu është fotografuar sot në Shëngjergj.

 

Fotoja është realizuar nga fotografi Agim Rama, i cili më pas e ka postuar në llogarinë e tij në Facebook, ndërsa shkruan “Me ish ministren Bregu sot në Shëngjergj”.

Bregu ka marrë pjesë në panairin me produkte të zonës në Shëngjergj.

Por duke pasur parasysh se Bregu del gjithmonë e kuruar para kamerave, ditën e sotme na vjen ndryshe sa e kemi parë.

Ish-ministrja është veshur me kominoshe dhe me flokë të çrregullt.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.076438903808594
array(1) { ["section"]=> string(70) "e-crregullt-dhe-me-kominoshe-majlinda-bregu-si-anjehere-me-pare-135366" }