E dashura e re e Leonardo DiCaprios? Një yll e gjitha (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:48 14-05-2016 E dashura e re e Leonardo DiCaprios? Një yll e gjitha (FOTOT)

E dashura e re e Leonardo DiCaprios? Një yll e gjitha. Beqari i njohur i Hollywoodit duket se më në fund ka gjetur dashurinë.

Ajo quhet Ela Kaëalec  dhe është modele nga Polonia.

DiCaprio ka patur edhe më parë lidhje me modele të njohura si Naomi Campbell, Gisele Bundchen e Bar Rafaeli.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.044556140899658
array(1) { ["section"]=> string(64) "e-dashura-e-re-e-leonardo-dicaprios-nje-yll-e-gjitha-fotot-40411" }