E dashura e sulmuesit Marti, nuk e ka problem të dali topless në plazh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:36 12-06-2015 E dashura e sulmuesit Marti, nuk e ka problem të dali topless në plazh Federica Mangri duke bere plazh topless

Vajzat që shoqërojnë futbollistët vihen gjithmonë në qendër të vëmendjes në median rozë në botë. Ashtu sikurse kjo foto e Federica Nargin.

Eshtë e dashurua e sulmuesit Alesandro Marti, dhe konsiderohet si një ndër vajzat më seksi në itali. Kohët e fundit ka qenë në plazh, dhe paparacët e kanë fotografuar aty edhe topless, ndërkohë që merr rreze dielli. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Konkurrentja e Big Brother i shokon të gjithë, nudo në shtëpi
Armina Mevlani pikaset nga stilisti Stefano Gabbana »
Article Logic
Execution time: 0.0041220188140869
array(1) { ["section"]=> string(75) "e-dashura-e-sulmuesit-marti-nuk-e-ka-problem-te-dali-topless-ne-plazh-13425" }