E dashura uron me një superfoto Alban Dudushin: Gëzuar ditëlindjen zemra ime!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:57 22-12-2016 E dashura uron me një superfoto Alban Dudushin: Gëzuar ditëlindjen zemra ime!

Moderatori i njohur i Top Show, Alban Dudushi feston sot ditën e tij të lindjes. Në këtë ditë speciale nuk mund të mungonte as urimi i të dashurës së tij me të cilën është koleg edhe në emisionin e mbrëmjes.

Bieta Sulo përzgjedh këtë foto nga pushimet e tyre ndërsa i shkruan publikisht: “Gëzuar ditëlindjen zemra ime”. Pas divorcit nga ish bashkëshortja e tij, Bieta Sulo është partnerja me të cilën Dudushi shfaqet gjithandej ,dhe të dy duken shumë të lumtur në krahët e njër-tjetrit.

bieta.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022690057754517
array(1) { ["section"]=> string(81) "e-dashura-uron-me-nje-superfoto-alban-dudushin-gezuar-ditelindjen-zemra-ime-63411" }