E dhimbshme/ Temperaturat disa gradë nën zero, FËMIJA e kalon natën brenda bredhit të qytetit (VIDEO)

Publikuar tek: rajon, më 12:21 12-01-2019 E dhimbshme/ Temperaturat disa gradë nën zero, FËMIJA e kalon natën brenda bredhit të qytetit (VIDEO)

Mbrëmë e djeshme në qytetin e Pejës një fëmijë i vogël e ka kaluar natën  jashtë në temperatura shumë të ulëta.

Në një video të publikuar shihet se vogëlushi është strehuar brenda bredhit dekorues të Vitit të Ri që është i vendosur në sheshin e këtij qytetit.

Reshjet e borës nuk janë ndalur prej disa ditësh në Kosovë dhe temperaturat e ulëta kanë sjellë vështirësi për personat e pastrehë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019829988479614
array(1) { ["section"]=> string(104) "e-dhimbshme-temperaturat-disa-grade-nen-zero-femija-e-kalon-naten-brenda-bredhit-te-qytetit-video-148483" }