E diela e ambsadorëve, mblidhen dhe bëjnë kokteile në hotelin luksoz

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:20 11-06-2018 E diela e ambsadorëve, mblidhen dhe bëjnë kokteile në hotelin luksoz Ambasadoret duke bere koktejle

Kështu e kanë kaluar të dielën ambasadorët...

Duke bërë kokteile të ndryshme me përparëse veshur. Ambasadori i Shqipërisë në Maqedoni, Fatos Reka ka publikuar në Twitter disa foto gjatë një eventi të organizuar në një prej hoteleve më luksoze të Maqedonisë.

Ambasadori shqiptar, ai suedez, italian, rumun e kinez kanë kaluar një të dielë argëtuese në hotelin në Shkup të shndërruar në “kokteil ambasadorësh”. Një shfaqje ndryshe kjo, larg "telasheve" politike e diplomatike.

DfUNeDZXcAAktpZ.jpg

DfUNeDZX4AECXFv.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Me kapele në kokë, Bashën ashtu siç nuk e keni parë, ja ndeshja që ndoqi kryedemokrati (FOTOT)  
Singapori – më mirë një diktaturë e mirë, se sa një demokraci e keqe »
Article Logic
Execution time: 0.0042738914489746
array(1) { ["section"]=> string(74) "e-diela-e-ambsadoreve-mblidhen-dhe-bejne-kokteile-ne-hotelin-luksoz-123965" }