E diela e Ilir Metës, shikoni ku po bën plazh sot Presidenti i Republikës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:04 20-08-2017 E diela e Ilir Metës, shikoni ku po bën plazh sot Presidenti i Republikës

Fundjava dhe temperaturat e larta kanë orientuar të gjithë drejt plazheve dhe pishinave.

Presidenti Ilir Meta mesa duket ka zgjedhur të kalojë këtë të diel pranë detit, për të “shuar” sado pak temmperaturat e larta.

Meta këtë fundjave ka zgjedhur plazhin e Gjirit të Lalëzit për të kaluar një ditë larg zhurmës dhe vapës.

Fotot e publikuara nga syri.net tregojnë një moment kur Meta i rrethuar edhe nga persona të tjerë po freskohet në detin e Gjirit të Lalëzit, që ndodhet disa kilometra larg Tiranës.

 

auto_ilir_meta_ne_det_11503223617.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068931579589844
array(1) { ["section"]=> string(78) "e-diela-e-ilir-metes-shikoni-ku-po-ben-plazh-sot-presidenti-i-republikes-89632" }