E dini numrin e këmbës së Edi Ramës? Sapo e zbuloi...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:40 29-07-2017 E dini numrin e këmbës së Edi Ramës? Sapo e zbuloi...

Pasi rrëfeu se një palë atlete si ato që veshi në Trieste ia bëri dhuratë Presidentit të Francës, Macron, Edi Rama ka zbuluar edhe numrin e këmbës për Intv.

Në një intervistë për këtë televizion, Rama ka zbuluar se e ka 46-a numrin e këmbës ndaj dhe nuk mund t’i dhuronte atletet e tij Macronit por i bleu një palë si të tijat dhe ia dërgoi dhuratë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022082090377808
array(1) { ["section"]=> string(55) "e-dini-numrin-e-kembes-se-edi-rames-sapo-e-zbuloi-87729" }