E dini se cili është futbollisi më i turpshëm i Kombëtares Shqiptare? Lorik Cana nxjerr në shesh “të palarat”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:39 12-11-2017 E dini se cili është futbollisi më i turpshëm i Kombëtares Shqiptare? Lorik Cana nxjerr në shesh “të palarat”

Lorik Cana, ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare ishte mbrëmë i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, ku foli për jetën e tij dhe të shkuarën e tij në futbollin shqiptar.

Moderatori Mamaqi e ka pyetur ndër të tjera edhe për ish-kolegët e tij në futboll, duke shkaktuar mjaft të qeshura në publik. Cana nga ana tjetër nuk ka hezituar dhe i është përgjigjur atij me emra konkret.

I pyetur se cili është futbollisti më i turpshëm në dhomat e zhveshjes, Loriku i është përgjigjur: Mërgimi.

I pyetur po ashtu edhe se cili është futbollisti që flet më shumë me fjalë të pista, Cana ëhstë përgjigjur: të gjithë përveç Mërgimit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023072957992554
array(1) { ["section"]=> string(112) "e-dini-se-cili-eshte-futbollisi-me-i-turpshem-i-kombetares-shqiptare-lorik-cana-nxjerr-ne-shesh-te-palarat-99237" }