E dinim AKTOR, po s’do e besoni çfarë pune bën NDRIÇIM XHEPA (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:06 10-07-2018 E dinim AKTOR, po s’do e besoni çfarë pune bën NDRIÇIM XHEPA (FOTOT) Aktori Ndricim Xhepa dhe drejtori ne Bashkine e tiranes Erindi Bejko

Të gjithë e njohim si aktor Ndriçim Xhepën por ai paska edhe një profesion të dytë!

 

Aktori punon si administrator pallati dhe kjo është letra që u ka dërguar banorëve për të mbledhur lekët e 6 mujorit të dytë  për shërbimin e pastrimit dhe ashensorit.

Dtrejtori i Bashkisë së Tiranës, Erindi Bejko ndërsa publikon fotot thotë se kush është i aftë për një punë, mund të bëjë edhe punë të tjera. Dhe duket se Ndriçim Xhepa ia paska dalë edhe në administrimin e pallatit.

36860386_10214353319960671_1065012603618590720_n.jpg

36964805_10214353320600687_7158023393508327424_n.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ditë më parë bënë sherr, aktorja e njohur ironizon keq Kumbaron: Jo gishtin në hundë, turp! Unë e shkreta...
»
Article Logic
Execution time: 0.021149873733521
array(1) { ["section"]=> string(72) "e-dinim-aktor-po-s-do-e-besoni-cfare-pune-ben-ndricim-xhepa-fotot-127400" }