E dinim AKTOR, po s’do e besoni çfarë pune bën NDRIÇIM XHEPA (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:06 10-07-2018 E dinim AKTOR, po s’do e besoni çfarë pune bën NDRIÇIM XHEPA (FOTOT) Aktori Ndricim Xhepa dhe drejtori ne Bashkine e tiranes Erindi Bejko

Të gjithë e njohim si aktor Ndriçim Xhepën por ai paska edhe një profesion të dytë!

 

Aktori punon si administrator pallati dhe kjo është letra që u ka dërguar banorëve për të mbledhur lekët e 6 mujorit të dytë  për shërbimin e pastrimit dhe ashensorit.

Dtrejtori i Bashkisë së Tiranës, Erindi Bejko ndërsa publikon fotot thotë se kush është i aftë për një punë, mund të bëjë edhe punë të tjera. Dhe duket se Ndriçim Xhepa ia paska dalë edhe në administrimin e pallatit.

36860386_10214353319960671_1065012603618590720_n.jpg

36964805_10214353320600687_7158023393508327424_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21127891540527
array(1) { ["section"]=> string(72) "e-dinim-aktor-po-s-do-e-besoni-cfare-pune-ben-ndricim-xhepa-fotot-127400" }