E egër dhe ‘përvëluese’, Klaudia Pepa ‘i çmend’ të gjithë me këtë kërcim sensual (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:13 13-01-2018 E egër dhe ‘përvëluese’, Klaudia Pepa ‘i çmend’ të gjithë me këtë kërcim sensual (VIDEO)

Balerina e njohur shqiptare, e cila po bën karriera në skenat ndërkombëtare ka suprizuar të gjithë me klipin e fundit.

Ajo shfaqet me veshje intime dhe interpreton një kërcim sa luftarak, aq edhe sensual.  

Videoja është hedhur në youtube dhe vjen si ide e vetë Kaludias, muzika nga Oligar & Luca Angelosanti, koreografia nga Mëcnun Giasar.

Video zgjat vetëm 2 minuta, por Kaludia shkëlqen në këtë kërcim të veçantë dhe epshndjellës. 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bleona Qereti merr vendimin e papritur: Lamtumirë!
Shokon mbarë botën Eliza Dushku: Jam përdhunuar seksualisht që prej moshës 12 vjeç ( DEKLARATA E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.0046079158782959
array(1) { ["section"]=> string(88) "e-eger-dhe-perveluese-klaudia-pepa-i-cmend-te-gjithe-me-kete-kercim-sensual-video-106421" }