E ëma e Rita Orës për Nënë Terezën në Vatikan, bën gjestin simbolik në nder të shenjtores

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:18 05-09-2016 E ëma e Rita Orës për Nënë Terezën në Vatikan, bën gjestin simbolik në nder të shenjtores

Performanca e Rita Orës në koncertin në nder të shenjtërimit të Nënë Terezës në Vatikan qe mbresëlënëse. Por atë në Vatikan e ka shoqëruar edhe e ëma, Vera Ora.

Vera kësaj here ka preferuar të veshë një fustan të ‘’Chanel’’-it me një qëllim të qartë: Për  nder të Nënë Terezës pasi kjo është ngjyra e veshjes fetare të shenjtores, e bardha.

veraora.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një emision i ri investigativ nis në VizionPlus
Të ndarë, por surpriza që i bëjnë vajzës së tyre s’ka të çmuar. Albano dhe Romina bashkë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.020662069320679
array(1) { ["section"]=> string(94) "e-ema-e-rita-ores-per-nene-terezen-ne-vatikan-ben-gjestin-simbolik-ne-nder-te-shenjtores-51898" }