‘’E frikshme’’, gazetari komenton bukurinë e ministres Mimi Kodheli dhe publikon një foto

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:19 09-02-2016 ‘’E frikshme’’, gazetari komenton  bukurinë e ministres Mimi Kodheli dhe publikon një foto

‘’E frikshme’’, gazetari komenton bukurinë e ministres Mimi Kodheli dhe më pas për ta vërtetuar publikon edhe një foto me të. Dhe në fakt fare mirë zonja ministre mund të quhet një ‘’Bukuri e frikshme’’: Elegante, me autoritet, për të mos folur për tiparet më pas.

Gazetari e ka takuar ministren në Vlorë, ku ka realizuar me të ''Selfie''. Dhe për Enrik Mehmetin nuk pse mos të bëhet një foto e tillë me ministres, përderisa shumë bëjnë ''Selfie'' me armë në duar.

“Të tjerët po dalin me armë në Selfie, unë zgjodha Ministren e Armatës ....Bukuri e frikshme’’, shkruan Mehmeti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072641372680664
array(1) { ["section"]=> string(90) "e-frikshme-gazetari-komenton-bukurine-e-ministres-mimi-kodheli-dhe-publikon-nje-foto-32128" }