E frikshme, ja si kryhet shndërrimi i penisit në vaginë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:34 01-05-2016 E frikshme, ja si kryhet shndërrimi i penisit në vaginë (Video)

Një video demonstrative tregon të gjithë procedurën e “shndërrimit” të penisit në vaginë dhe duket të jetë një procedurë mjaft e komplikuar e dhimbshme por edhe e gabuar në shumë aspekte.

Kirurgë dhe mjekë të specializuar mund të kryejnë prerjen e organit mashkullor duke i dhënë më pas formën e një vagine, ndonëse shndërrimi i përket vetëm pamjes vizuale pasi një penis nuk mund të kthehet kurrë në një vaginë funksionale.

Video është publikuar nga “European Society of Urology”. Pas operacionit “pacientja” i nënshtrohet terapisë së hormoneve.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046389102935791
array(1) { ["section"]=> string(66) "e-frikshme-ja-si-kryhet-shnderrimi-i-penisit-ne-vagine-video-39187" }