E FRIKSHME, modelja futet në ujë të pozojë, SULMOHET nga peshkaqenët (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 19:45 11-07-2018 E FRIKSHME, modelja futet në ujë të pozojë, SULMOHET nga peshkaqenët (FOTO) Katarina Zarutskie

Ishujt Exuma në Bahamas janë të njohur për plazhet e tyre të bardha me rërë, ujërat kristal dhe mundësitë e pafundme për të realizur foto fantastike.

Të njëtjën gje tentoi të bëjë edhe modelja e njohur Katarina Zarutskie, por jo gjithçka shkoi sipas planit. Modelja e famshme ishte me pushime në Bahamas me të dashurin e saj dhe familjen e tij, ku tentoi të bënte edhe disa foto për t’i shpërndarë më pas me ndjekësit e shumtë në Instagram.

Por teksa ishte në ujë, një peshkaqen i nguldhëmbët në krahun e saj dhe e tërheq atë nën ujë. Pas një lufte të frikshme për disa minuta, Katarina mundi të shpëtojë.

"Ishte një përvojë shumë e frikshme," tha ajo, pas traumës që përjetoi.

_102477249_facetune_02-07-2018-20-12-49.jpg

_102477333_capture.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017911911010742
array(1) { ["section"]=> string(78) "e-frikshme-modelja-futet-ne-uje-te-pozoje-sulmohet-nga-peshkaqenet-foto-127579" }