E gjeni dot çfarë dashuron Arbana Osmani?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:20 23-09-2016 E gjeni dot çfarë dashuron Arbana Osmani?

Moderatorja Arbana Osmani ndodhet në Toscana. Ajo ka shijuar perëndimin e diellit nga ky vend i bukur i Italisë, perëndim të cilin siç shprehet dhe ajo e dashuron pafundësisht.

“Perëndimi që dashuroj”- shkruan Arbana teksa ka postuar dhe një foto nga perëndimi diellit në Montepulciano.

arbana_o.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031314134597778
array(1) { ["section"]=> string(46) "e-gjeni-dot-cfare-dashuron-arbana-osmani-53870" }