E gjeni dot ku është Saimir Tahiri këtu? Batuta e gazetarit do t’ju bëjë të mbani “barkun me dorë”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:28 23-05-2017 E gjeni dot ku është Saimir Tahiri këtu? Batuta e gazetarit do t’ju bëjë të mbani “barkun me dorë”

“Derë më derë”... Është kjo motoja e kryetarit të PS-së për Tiranën, Saimir Tahiri i cili mendon se kjo është mënyra më e mirë për të njohur njerëzit e thjeshtë e për t’u bërë të gjithë bashkë.

Tahiri ndan edhe disa foto nga takimet e tij në shtëpitë e qytetarëve  por ndërkohë gazetari dhe pedagogu Lutfi Dervishi lëshon një batutë tejet pikante.

“Derë më derë, mblidhet lagjja :) Njerëzit e thjeshtë e dinë, në 25 janë i vetmi aleat i yni #përshqipërinëqeduam”, shkruan Tahiri.

“Po të kishte sukses trokitja "derë më derë", forcë e parë politike do të ishin "dëshmitarët e Jehovait".... shkruan gazetari Lutfi Dervishi.

sami.jpgsm2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016225099563599
array(1) { ["section"]=> string(101) "e-gjeni-dot-ku-eshte-saimir-tahiri-ketu-batuta-e-gazetarit-do-t-ju-beje-te-mbani-barkun-me-dore-79669" }