E gjeni dot prindërit e kujt këngëtareje shqiptare e të dashur për publikun janë këta?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:42 27-06-2016 E gjeni dot prindërit e kujt këngëtareje shqiptare e të dashur për publikun janë këta?

“Cool as fuck”, kështu thotë për prindërit e saj këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa.

E pra gruaja me cigare në dorë dhe burri me paruke janë prindërit e Dua Lipës. Fotografia është postuar nga vetë këngëtarja disa minuta më parë në rrjetin IG.

Menjëherë ka marrë pëlqimin dhe komentet pozitive të mijëra ndjekësve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038102865219116
array(1) { ["section"]=> string(91) "e-gjeni-dot-prinderit-e-kujt-kengetareje-shqiptare-e-te-dashur-per-publikun-jane-keta-44699" }