E HABITSHME! Rezart Veleshnja mohon GJITHÇKA pasi akuzoi të dashurën: Do e çoj në PROKURORI (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:04 10-02-2019 E HABITSHME! Rezart Veleshnja mohon GJITHÇKA pasi akuzoi të dashurën: Do e çoj në PROKURORI (VIDEO)

Rezart Veleshnja është emri më i lakuar përgjatë ditës së sotme.

Aktori ka demaskuar publikisht të dashurën aktuale, pasi pretendonte  se e ka tradhëtuar dhe se kishte lidhje paralele me 4 persona.

Ai ka zbrazur të gjithë mllefin kundër saj, me anë të disa fotove në ‘Instastory’.

Mirëpo, pak minuta më parë Veleshnja ka hedhur poshtë gjithçka në lidhje me këtë ngjarje. Rezarti ka postuar disa video, ku shprehet se i është vjedhuri profili personal në ‘Instagram’ dhe se ka qenë në avion duke udhëtuar drejt Washingtonit, kur ka ndodhur e gjithë historia.

Megjithatë, sqarimi i aktorit mbetet në kuadrin e spekulimit, pasi mes fotove të publikuara më herët prej tij janë dhe disa 'screenshots' të ekranit të telefonit të tij. Lind pyetja; në qoftë se i kanë vjedhur ‘Instagramin’ si kanë mundur që dashakeqësit të realizojnë edhe screenshot në kohë reale të ekranit të tij. Kjo mbetet për tu parë, pasi vetë aktori ka pohuar se çështjen do e çojë në Prokurori.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pak ditë nga ardhja në jetë, Elita dhe Gjiko zbulojnë emrin e djalit
Po vjen Terminator 6, James Cameron zbulon titullin e ri »
Article Logic
Execution time: 0.0044970512390137
array(1) { ["section"]=> string(102) "e-habitshme-rezart-veleshnja-mohon-gjithcka-pasi-akuzoi-te-dashuren-do-e-coj-ne-prokurori-video-152307" }