E hoqën nga Tv Klan, zbuloni ku do të shfaqet tani Alesia Bami

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:47 11-02-2019 E hoqën nga Tv Klan, zbuloni ku do të shfaqet tani Alesia Bami

Heqja e Alesia Bamit nga emisioni 'Stop' bëri shumë bujë në media.

U diskutua gjatë largimi i saj me anë të një mesazhi dhe deklaratat e Tv Klan në lidhje me moszbatimin e orareve nga velina.

Mirëpo,  duket se pas intervistës së dhënë në Top Channel, Alesia duket se ka gjetur veten në një prej rubrikave të emisionit 'E diell'.

Burime për 'Syri. net' thonë se bukuroshja do të bëjë rubrikën e llotarisë.

-640-0-5b118e36db893.png

Alesia-Bami.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030451059341431
array(1) { ["section"]=> string(68) "e-hoqen-nga-tv-klan-zbuloni-ku-do-te-shfaqet-tani-alesia-bami-152386" }