E imitoi në “Portokalli”, Brisida Shehaj telefonon aktoren e humorit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:09 10-10-2015

Imitimi i drejtoreshës së Tatimeve, Brisida Shehaj, nga aktorja e “Portokallisë” Delinda Xhupa, ka bërë xhiron e mediave dhe rrjeteve sociale.

Xhupa ka treguar se pas transmetimit të spektalit ka zhvilluar një bisedë telefonike me Shehajn, e cila e përgëzuar për rolin dhe i ka thënë se e ka pritur mirë daljen e saj.

“Nga nje bisedë e bërë me të në telefon, ajo më shprehu se e kishte pritur mjaft mirë daljen time dhe reagoj pozitivisht dhe kjo gjë më bëri ta vlerësojë”, ka thënë aktorja për “Who”.

Xhupa shprehet se ky personazh është pëlqyer nga publiku, çka do të thotë që nuk do i mungojë spektalit në javët në vijim. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021347045898438
array(1) { ["section"]=> string(71) "e-imitoi-ne-portokalli-brisida-shehaj-telefonon-aktoren-e-humorit-22817" }