E ka pasur 10 vjet bashkëpunëtor, sot politikani i uron 26 vjetorin këshilltarit të vet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:36 16-11-2016 E ka pasur 10 vjet bashkëpunëtor, sot politikani i uron 26 vjetorin këshilltarit të vet Politikani kosovar Behgjet Pacolli me keshilltarin e tij Naimin, qe i uron ditelindjen ne pervjetorin e 26-te

Duhet thënë se politikani Kosovar Behgjet Pacolli di të surprizojë. Jo vetëm të tjerët, publikun, por edhe stafin. 

I tillë është edhe urimi që ka për ditëlindjen e 26-të të njërit prej këshilltarëve të tij, e duhet thënë ndoshta më të riut në staf. Për këtë ditelindje, politikani ka zgjedhur një dedikim të veçantë.

“Sot është ditëlindja e 26 e mikut tim dhe njërit prej bashkëpunëtorët e mi të afërt. Me Naimin jam njohur qysh kur ishte vetëm 16 vjeçar. Ata të cilët me njohin, e dinë që unë rininë e vlerësoj shumë, dhe e shoh si të ardhmen e vendit tonë. Urime!”, shkruan Pacolli në faqen e vet zyrtare në rrjetet sociale. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01889181137085
array(1) { ["section"]=> string(92) "e-ka-pasur-10-vjet-bashkepunetor-sot-politikani-i-uron-26-vjetorin-keshilltarit-te-vet-59753" }