“E kemi akrobat çunin”, Rezarta Shkurta poston foton e 'anëtarit' më të ri në familje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:58 16-04-2018 “E kemi akrobat çunin”, Rezarta Shkurta poston foton e 'anëtarit' më të ri në familje

Vajza e këngëtares Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxhës, Hera tashmë ka një shok të ri.

Një lepur që e kanë quajtur “Frozen”. Mesa duket vajza e vogël e çiftit argëtohet pa masë me lepurin teksa Rezarta Shkurta e ushqen.

“E kemi akrobat çunin me emrin frozen”, shkruan ajo në rrejtin social Instagram.

asdfwef4g3w4ge4g.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kryeministri i Rusisë surprizë Elhaida Danit, SHIHNI çfarë i dhuron (FOTO)
Çudit aktorja shqiptare, këmbëzbathur në emision: Po vrisja mendjen për një palë TAKA por... »
Article Logic
Execution time: 0.01761794090271
array(1) { ["section"]=> string(87) "e-kemi-akrobat-cunin-rezarta-shkurta-poston-foton-e-anetarit-me-te-ri-ne-familje-117101" }