E keni harruar Rita Ndocin, ja si e këndon sot nga emigracioni këngën shkodrane (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:41 20-09-2016

Këngëtarja Rita Ndoci ka më shumë se dy dekada që është larguar nga Shqipëria, por mallin dhe dashurinë për ardheun e saj e ka akoma përbrenda.

Rita, motra e të madhit Frederik Ndoci,  i’a ka marrë këngës shkodrane nga emigrimi teksa përshëndet gjithë miqtë e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066390037536621
array(1) { ["section"]=> string(90) "e-keni-harruar-rita-ndocin-ja-si-e-kendon-sot-nga-emigracioni-kengen-shkodrane-video-53496" }