E keni parë ndonjëherë Bebe Rexhën të kërcejë në këtë mënyrë? (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:22 13-09-2016

A video posted by Bebe Rexha (@beberexha) on

Këngëtarja me origjinë Dibrane, e cila para pak ditësh i vuri “flakën” Sheshit Nënë Tereza në kryeqytetin shqiptar, ka postuar një video duke kërcyer për qejfin e vet.

E veshur me të bardha dhe me muzikë në sfond, Bebe Rexha është filmuar duke u argëtuar për disa momente. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023805856704712
array(1) { ["section"]=> string(72) "e-keni-pare-ndonjehere-bebe-rexhen-te-kerceje-ne-kete-menyre-video-52808" }